Wyszukaj
ID ML457

Rustykalny Dom Gaucin A2223

990 000 EUR
245 m2
5 pokoi
4 łazienki
Balkon
Garaż
Parking
Basen
Klimatyzacja
Widok na morze
Rustykalny Dom Gaucin A2223
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Rustykalny Dom Gaucin A2223
Rustykalny Dom Gaucin A2223

Opis nieruchomości

Piękny rustykalny dom, z widokiem na Morze Śródziemne i Maroko, w pobliżu miasta Gaucin, Andaluzja, Hiszpania. Ta wiejska willa to spełnienie marzeń życia w andaluzyjskiej naturze. Emanuje spokojem i jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalnymi krajobrazami Morza Śródziemnego. Posiadłość położona w starym gaju migdałowym, a jednocześnie w niewielkiej odległości od miasta i wybrzeża z plażami.

Dojazd do nieruchomości drogą betonową, prowadzącą do bramy wjazdowej. Duży parking w pobliżu domu. Główne drzwi prowadzą do holu wejściowego, który łączy się bezpośrednio z salonem/jadalnią na otwartym planie i salonem. Posiada otwarty kominek, schowek na drewno i drzwi otwierające się na zadaszony taras, na którym można zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Prawdziwa idylla!

Z holu w stronę tyłu domu znajduje się kuchnia z przytulnym kącikiem śniadaniowym. Mały dziedziniec z tyłu na pranie, a także schowek. Na parterze znajdują się także 2 przestronne sypialnie. Jeden z łazienką na korytarzu, drugi z łazienką en-suite. Ten ostatni posiada francuskie okna-drzwi otwierające się na zadaszony taras. Na pierwszym piętrze znajduje się duży apartament główny z łazienką. Francuskie okna i drzwi otwierają się na balkony, z których roztaczają się spektakularne widoki na okolicę w kierunku wybrzeża.

Ten wiejski dom został ozdobiony wspaniałymi andaluzyjskimi detalami. Drewniane belki stropowe, podłogi z terakoty, ręcznie malowane płytki w łazienkach i piękne drewniane drzwi, żeby wymienić tylko kilka. Jest tradycyjny, autentyczny i naprawdę uroczy!

Ścieżka prowadzi do oddzielnego domku dla gości z sypialnią i łazienką. Obecnie służy jako magazyn i wymaga pewnych prac, zanim będzie można go ponownie wykorzystać jako apartament. Drewniane stopnie prowadzące z głównego budynku prowadzą do basenu pod domem. Przy basenie znajduje się piękny i duży taras, na którym można cieszyć się słońcem. Stąd też roztacza się najlepszy widok na dolinę Rio Genal. W oddali widać lśniące Morze Śródziemne i afrykańskie góry!

W ogrodzie znajdują się różnorodne rabaty kwiatowe z różami i Bougainville. Przed tarasem znajduje się trawnik, na którym dzieci mogą się bawić, relaksującą poranną sesję jogi lub nawet opalać. Gaj migdałowy znajduje się na tyłach domu.

Dom posiada centralne ogrzewanie z grzejnikami na olej napędowy, wodę wodociągową, prąd sieciowy, internet WIFI i podwójne szyby. Willę można sprzedać umeblowaną. Wioska Gaucin znajduje się 35 minut od plaży, 40 minut od Sotogrande i Marbelli oraz 1,5 godziny od lotniska w Maladze.

Rustykalny Dom Gaucin A2223 - zdjęcie 2Rustykalny Dom Gaucin A2223 - zdjęcie 3Rustykalny Dom Gaucin A2223 - zdjęcie 4Rustykalny Dom Gaucin A2223 - zdjęcie 5Rustykalny Dom Gaucin A2223 - zdjęcie 6
Przewiń do góry