Wyszukaj
Wyszukaj
  1. Costa Delux
  2. O nas
Robert Jurewicz

Robert Jurewicz

Absolwent Sopockiej Szkoły Wyższej na wydziale  Pośrednictwa w Sprzedaży Nieruchomości oraz Wyceny Nieruchomości.  Osoba analityczna, doskonale potrafiący dopasować nieruchomość do  potrzeb klientów. Ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu biura  nieruchomości. Niekwestionowany ekspert w wyszukiwaniu skarbów  hiszpańskiej gastronomii.

Monika Jurewicz

Monika Jurewicz

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale  Zarządzania o specjlizacji Inwestycje i Nieruchomości oraz  Podyplomowej Szkoły Wyższej na wydziale Wyceny Nieruchomości.  Wieloletni współpracownik firmy E&Y. Nasz firmowy głos rozsądku, miłośniczka kuchni śródziemnomorskiej i wysokich temperatur.

Anna Maria Czekaj

Anna Maria Czekaj

Absolwentka Ecole Nationale d'Architecture  Paris-La Villette w Paryżu na wydziale Architektury. Zawodniczka polo  i miłośniczka koni, emocjonalnie związana z Sotogrande, w którym  mieszka od dłuższego czasu. Jej zamiłowanie do wyszukiwania unikalnych  miejsc i detali pozwala jej wybierać oferty z wyjątkowym potencjałem.  Jej niewątpliwym atutem, jest biegła znajomość czterech języków:  francuski, hiszpański, angielski i polski.

Igor Klimchuk

Igor Klimchuk

Nasz „ukraiński łącznik” i wieloletni przyjaciel, współpracujący z nami zdalnie, dzielący obowiązki w swoim kraju z pracą w nieruchomościach na rynku Hiszpańskim. Praktyk, osoba z dużym doświadczeniem zarówno inwestycyjnym, jak i budowlanym.

O nas

Naszym zadaniem jest wyszukanie dla Państwa najlepszych nieruchomości, bez względu na jej dalsze przeznaczenie – czy ma to być wakacyjny raj, inwestycja z opcją wynajmu, a może jedno i drugie?

 

Poznaliśmy już wybrzeże, jego specyfikę, klimat i kuchnię. Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami.

 

Pomożemy Wam zorganizować przyjazd do Hiszpanii oraz zagospodarować czas na miejscu. Oprowadzimy po wyjątkowych miejscach i wskażemy nieruchomości które naszym zdaniem warte są uwagi.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Przewiń do góry