Wyszukaj
ID ML249

Penthouse w Marbella 3112

670 000 EUR
82 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pole golfowe w pobliżu
Penthouse w Marbella 3112
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Penthouse w Marbella 3112
Penthouse w Marbella 3112

Opis nieruchomości

Ten wspaniały projekt składa się ze 104 apartamentów z 2 i 3 sypialniami podzielonych na 13 bloków, z dużymi otwartymi przestrzeniami na maksymalnie trzech kondygnacjach: parter, pierwsze piętro i penthouse.

Otwarte kuchnie z centralną wyspą w Silestone idealnie wkomponowane w salon. Wyposażony w najwyższej jakości sprzęt AGD: płytę indukcyjną, zmywarkę w zabudowie, piekarnik kolumnowy i mikrofalówkę, lodówkę oraz wyciąg.

Wszystkie mieszkania będą skierowane na zachód i południowy zachód, aby wykorzystać światło dzienne; a jednocześnie zaoferować  niesamowite widoki na Morze Śródziemne, 18 dołków pola golfowego Río Real i sieci ulic miasta Marbella lub imponujący „La Concha " i Sierra Blanca, która jest preludium do słynnego rezerwatu przyrody ''Sierra de las Nieves''.

Idealnie zlokalizowany w dzielnicy mieszkalnej z całodobową kontrolą dostępu i ochroną, a także mniej niż 10 km od 3 wyjątkowych pól golfowych. Taras o powierzchni 113 m2.

Niektóre opcje dostosowywania:

Możesz wybierać spośród różnych rozwiązań, zarówno na ściany, jak i na podłogę, bez dodatkowych kosztów!

A jeśli szukasz jakościowego dodatku, który wzbogaci Twój dom, zaoferujemy Ci:

- Montaż jacuzzi na tarasie
- LEDowa rama lustra w łazienkach

Wspólne obszary:

- Najnowocześniejsza „kryte” sala gimnastyczna zaoferuje Ci awangardową przestrzeń z kompletnym i wyrafinowanym wyposażeniem.

- Idealna przestrzeń na zasłużony odpoczynek i relaks każdego dnia; ponad 500 m2 przestrzeni „Wellness” z podgrzewanym basenem solankowym, prysznicem z zimną wodą, sauną i łaźnią turecką, przebieralniami z prysznicami... w atmosferze zachęcającej do relaksu w najprzyjemniejszy sposób.

Penthouse w Marbella 3112 - zdjęcie 2Penthouse w Marbella 3112 - zdjęcie 3Penthouse w Marbella 3112 - zdjęcie 4Penthouse w Marbella 3112 - zdjęcie 5Penthouse w Marbella 3112 - zdjęcie 6Penthouse w Marbella 3112 - zdjęcie 7
Przewiń do góry