Wyszukaj
ID ML451

Penthouse w Estepona A119

401 000 EUR
86 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Penthouse w Estepona A119
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Penthouse w Estepona A119
Penthouse w Estepona A119

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja znajduje się w jednej z rozwijających się dzielnic Estepony, zaledwie 300 metrów od plaży i 5 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Możesz spacerować lub jeździć na rowerze wzdłuż  plaż i nadmorskiej ścieżki prowadzącej do Malagi, ciesząc się majestatycznym pięknem Morza Śródziemnego. Dla entuzjastów golfa, osiedle otoczone jest znanymi polami golfowymi. Ponadto w pobliżu można uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju usług, takich jak szpital Estepona High Resolution Hospital, małe centrum handlowe z supermarketami i apteką, szkoły, tereny sportowe i spa. 

Ta inwestycja ma 41 apartamentów z 1, 2 lub 3 sypialniami z panoramicznym widokiem na morze, uprzywilejowaną orientacją południowo-zachodnią, zewnętrznym parkingiem. Taras o pow. 34 m2. Posiada również różnorodne pomieszczenia ogólnodostępne: dwa baseny z solarium, umeblowane ogrody, czytelnię i siłownię na świeżym powietrzu. Posiada również obszar Social Club, obszar Gym, Putting Green, Zen Point, się zrelaksować bez konieczności opuszczania kompleksu mieszkalnego.  

Orientacja budynku gwarantuje idealne nasłonecznienie zarówno latem jak i zimą.Konfiguracja bryły budynków gwarantuje latem ochronę przed słońcem, a zimą umożliwia dostęp światła słonecznego dzięki dużym oknom. Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w budynku, aby uzyskać odpowiednią efektywność energetyczną, unikając w jak największym stopniu strat ciepła w zimie i nie dopuszczając do przedostawania się ciepła do budynku w lecie. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Szczególną uwagę zwrócono na projekt całej przegrody termicznej budynku, aby poprawić jego efektywność cieplną.

Dla większej efektywności całego kompleksu nieruchomości posiadają zindywidualizowany system aerotermiczny do produkcji ciepłej wody użytkowej oraz klimatyzację w trybie chłodzenia i grzania. 

Każdy właściciel trzyma aplikację, w której będzie mógł zarządzać otwieraniem drzwi wspólnoty (garaż i wejście) lub kontrolować dostęp do części wspólnych za pomocą telefonu komórkowego.

Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 2Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 3Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 4Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 5Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 6Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 7Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 8Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 9Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 10Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 11Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 12Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 13Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 14Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 15Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 16Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 17Penthouse w Estepona A119 - zdjęcie 18
Przewiń do góry