Wyszukaj
ID ML473

Nowoczesny Apartament w Casares A299

348 000 EUR
120 m2
4 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Parking
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Nowoczesny Apartament w Casares A299
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Nowoczesny Apartament w Casares A299
Nowoczesny Apartament w Casares A299

Opis nieruchomości

Ta inwestycja składa się z 47 domów wielorodzinnych z 1, 2 i 3 sypialniami. Do każdego mieszkania przynależy garaż i komórka lokatorska.

Prywatne osiedle z basenem, ogrodem i strefą dla dzieci. Projektując tę ​​dzielnicę mieszkaniową staraliśmy się zintegrować konstrukcję z otoczeniem, wykorzystując topografię działki, która umożliwia 360-stopniowy widok na morze i góry.

Wszystkie domy cieszą się umeblowanymi kuchniami, dużymi tarasami i wysokimi walorami, takimi jak ciepła woda aerotermalna i wstępna instalacja ładowania pojazdów elektrycznych. Parter z prywatnym ogródkiem.

Camarate Hills położone jest w gminie Casares, obok Parku Przyrody Sierra Bermeja i malowniczych miasteczek, takich jak Manilva, Estepona oraz w głębi lądu, Gaucín i Genalguacil.

Casares to jedna z najbardziej urokliwych gmin białych andaluzyjskich miasteczek, położona pomiędzy morzem a górami. Doskonale łączy ponad 2000 metrów piaszczystej plaży i czystej wody dla kąpiących się, w otoczeniu pól golfowych i dla miłośników pieszych wędrówek, Sierra Bermeja.

Zaledwie 6 minut od słynnego klubu golfowego Finca Cortesín, a także innych pobliskich pól golfowych, takich jak Sotogrande, Estepona i Marbella, czyni ofertę golfową bardzo atrakcyjną.

Gwarantowana jest zabawa i wypoczynek, a także spokój i przyroda.

Charakterystyka
- Kuchnia umeblowana - Winda - Drzwi pancerne - AGD - Szafy wnękowe - Taras - Basen - Pomieszczenie gospodarcze - Garaż - Teren zielony - Aacc - Wideodomofon - Polecany - Nowy - Ekskluzywny -

Nowoczesny Apartament w Casares A299 - zdjęcie 2Nowoczesny Apartament w Casares A299 - zdjęcie 3Nowoczesny Apartament w Casares A299 - zdjęcie 4Nowoczesny Apartament w Casares A299 - zdjęcie 5
Przewiń do góry