Wyszukaj
ID ML491

Dom w La Reserva Sotogrande A1610

900 000 EUR
270 m2
4 pokoje
3 łazienki
Balkon
Garaż
Parking
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pole golfowe w pobliżu
Dom w La Reserva Sotogrande A1610
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Dom w La Reserva Sotogrande A1610
Dom w La Reserva Sotogrande A1610

Opis nieruchomości

Projekt składa się z 49 domów jednorodzinnych z 3 i 4 sypialniami, ogrodem i prywatnym basenem, zlokalizowanych w Sotogrande.

La Reserva de Los Álamos to elegancki kompleks mieszkaniowy składający się z 49 willi zaprojektowanych przez firmę architektoniczną Torras y Sierra, w tradycyjnym stylu, w urbanizacji Sotogrande (Sotogrande Alto), u podnóża pola golfowego „La Cañada”. Tym, co definiuje tę inwestycję, w której głównym bohaterem jest środowisko, jest roślinność i przestrzenie zewnętrzne, które wyrażają i nadają znaczenie całej architekturze projektu. Mottem propozycji jest „ogród z domami”. Ekskluzywność, zrównoważony rozwój i design willi w naturalnym i zamkniętym środowisku. Na osiedlu powstanie kort do paddle tenisa.

Dzięki łatwemu dostępowi do autostrady A-7 (zjazd 1094) pozwala w ciągu zaledwie kilku minut dotrzeć do oddalonej o zaledwie 7 km przystani Sotogrande i cieszyć się jej szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych; Trocadero Sotogrande, restauracja KE i najlepsze w Europie pola golfowe (La Cañada Golf Club, La Reserva Club Sotogrande, Real Club de Golf Valderrama).

Domy są podzielone na 3 typologie:

 

1. Domy z Patio: zespół 19 kamienic w najbardziej wysuniętej na północ części działki. Stanowią one „obszar wiejski projektu”, złożony ze współczesnej architektury, z płaskimi dachami. W każdym z tych domów przestrzenie są podzielone wokół prywatnego patio z ogrodem, basenem i pergolą. Domy te mają 3 sypialnie z łazienkami na pierwszym piętrze, podczas gdy główny salon z jadalnią i kuchnią znajdują się na parterze, w ciągłości z przestrzeniami zewnętrznymi należącymi do patio. Dodatkowo mają małą piwnicę na pralnię. Piwnica z zapleczem i pralnią.

2. Domy z Ogrodami: skonfigurowane w oparciu o bardziej ponadczasową architekturę, z bryłami, które łączą się ze sobą na różnych ogrodach i platformach, dostosowując się do topografii terenu. Na 24 domy w zabudowie bliźniaczej tej typologii każdy składa się z działki z niezależnym ogrodem i basenem, a także dużej pergoli, która pozwoli na rozszerzenie przestrzeni wewnętrznej na zewnątrz, aby móc cieszyć się klimatem Sotogrande . Większość z nich ma powierzchnię działki przekraczającą 300 m2. Piwnica z zapleczem i pralnią.

3. Wille: istnieje sześć jednostek tej typologii. Mają te same cechy co domy jednorodzinne. Wille te zlokalizowane są w południowej części działki, gdzie nachylenie terenu jest bardziej wyraźne, działki mają większą powierzchnię, niektóre przekraczają 1000 m2. Piwnica z zapleczem i pralnią. Domy te mają 4 sypialnie, 4 łazienki i toaletę.

 

Projekt domów odpowiada najwyższym wymaganiom w zakresie komfortu i jakości, od klimatyzacji i aerotermicznego ogrzewania podłogowego, po umeblowane i wyposażone kuchnie, poprzez staranny dobór wykończeń, wszystko odpowiada produktowi najwyższej klasy i jego środowisku. do najnowszych trendów.

Wszystkie domy w La Reserva de Los Álamos są wyposażone w panele fotowoltaiczne.

Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 2Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 3Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 4Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 5Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 6Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 7Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 8Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 9Dom w La Reserva Sotogrande A1610 - zdjęcie 10
Przewiń do góry