Wyszukaj
ID ML364

Apartament w Sotogrande 3412

1 900 000 EUR
267 m2
5 pokoi
4 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Sotogrande 3412
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Sotogrande 3412
Apartament w Sotogrande 3412

Opis nieruchomości

Projekt obejmuje 33 ekskluzywne rezydencje, które będą korzystać z całej gamy usług uprzyjemniających codzienne życie mieszkańców. Przestronne, otwarte przestrzenie grające światłem, a także rozległe tarasy i prywatne ogrody, które płynnie oddają esencję otaczającego naturalnego krajobrazu. Projekt mieszkaniowy, który rozciąga się na ponad 1600
m² i oferuje szereg udogodnień zaprojektowanych z myślą o integracji z otaczającą naturą.

Bogactwo przestrzeni i obfitość światła to kluczowe elementy zapewniające mieszkańcom najwyższy poziom komfortu. Harmonijna architektura, nasycona charakterem, ma swoje miejsce w tym pięknym naturalnym krajobrazie, na lekko pagórkowatym terenie. Jakość i dbałość o szczegóły w służbie doskonałości i tego, co najważniejsze, mają ogromne znaczenie. Przywilej mieszkania w przyjaznym miejscu w zgodzie z naturą.

Budynki są zwykle definiowane przez elementy poziome i pionowe, które powodują powstawanie elementów inwazyjnych w środowisku naturalnym. Motywacją do tego projektu była decyzja o wygięciu i wyrównaniu ich, aby zapewnić ciągłość, jakby były liśćmi pięknych drzew.
Gigantyczne liście, które rosły zwrócone w stronę słońca i zachodniego wiatru, wyrównały się z terenem, teraz osłaniając te rezydencje.

W czasach, gdy zrównoważony rozwój, oszczędność energii i odpowiedzialne korzystanie z zasobów, projekt ten ma na celu być w czołówce w tych obszarach. Zaprojektowany od początku jako naturalny, ekologiczny i przyjazny dla środowiska, ten wyjątkowy i zrównoważony projekt został zaprojektowany w celu zaspokojenia wyrafinowanych potrzeb.

Wielkowymiarowe tarasy - od 40 m² do 260 m² - oraz rozległe prywatne ogrody do 155 m², które tworzą stały i wszechobecny dialog między częściami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Imponujący i gościnny hol wejściowy o powierzchni 700 m², który doskonale odzwierciedla ducha projektu, mieści recepcję oraz w pełni wyposażoną przestrzeń coworkingową o dużych proporcjach, aby powitać gości, pracować lub uczyć się.

Inne wysokiej jakości udogodnienia, takie jak gastrobar, siłownia, kryty basen z podgrzewaną wodą i dwa baseny odkryte, z których jeden jest zarezerwowany dla dorosłych.

Ten projekt jest dla miłośników natury, środowiska, światła, czystych przestrzeni.

Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 2Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 3Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 4Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 5Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 6Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 7Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 8Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 9Apartament w Sotogrande 3412 - zdjęcie 10
Przewiń do góry