Wyszukaj
ID ML483

Apartament w Fuengirola A091

299 000 EUR
85 m2
4 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Apartament w Fuengirola A091
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Fuengirola A091
Apartament w Fuengirola A091

Opis nieruchomości

Eleganckie nowe osiedle, położone na zboczu wzgórza Torreblanca, Fuengirola. Miejsce, w którym można cieszyć się śródziemnomorskim stylem życia w spokojnej atmosferze
podmiejskiego otoczenia.
Z zaledwie 71 apartamentami będzie to kameralna wspólnota, w której nie będzie tłoku i zgiełku panującego w centrum miasta. Jednak zgiełk centrum miasta Fuengirola znajduje się zaledwie kilka minut od hotelu, podobnie jak plaże Los Boliches, Torreblanca i Las Gaviotas, które znajdują się zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Lokalny autobus i przystanek taksówek znajdują się bezpośrednio na obrzeżach osiedla, a do stacji kolejowej Torreblanca można dojechać samochodem w zaledwie 3 minuty. Tarasy oferują widok na okolicę, morze lub góry i harmonijnie łączą się z przestronnymi wnętrzami, aby zmaksymalizować przestrzeń życiową, z której można korzystać przez cały rok.
Inwestycja ta zapewnia infrastrukturę zdrowotną, rekreacyjną, społeczną i biznesową wszystkim członkom rodziny. To miejsce, w którym możesz robić tak mało lub tyle, ile chcesz, w zaciszu własnego otoczenia. Położony w dużych tropikalnych ogrodach odkryty basen jest miejscem, w którym można cieszyć się długimi sezonami letnimi, charakteryzującymi się słonecznymi porankami i wyjątkowymi zachodami słońca.
Spa, kryty basen z podgrzewaną wodą i w pełni wyposażona siłownia pomogą Ci w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Środowisko zostało zaprojektowane tak, aby zachęcać do odłączenia się, relaksu i oddania sobie. Osiedle może poszczycić się także prywatnym kinem, Gastro barem i przestrzenią społeczną, w której można miło spędzić czas z przyjaciółmi, rodziną i sąsiadami. Podobnie czas wolny można łatwo połączyć z potrzebami biznesowymi dzięki wewnętrznemu centrum biznesowemu, wyłącznie dla mieszkańców.

Apartament w Fuengirola A091 - zdjęcie 2Apartament w Fuengirola A091 - zdjęcie 3Apartament w Fuengirola A091 - zdjęcie 4Apartament w Fuengirola A091 - zdjęcie 5Apartament w Fuengirola A091 - zdjęcie 6Apartament w Fuengirola A091 - zdjęcie 7
Przewiń do góry