Wyszukaj
ID ML454

Apartament w Estepona 3462

388 000 EUR
78 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Estepona 3462
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Estepona 3462
Apartament w Estepona 3462

Opis nieruchomości

Nowy projekt mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych z garażem i piwnicą w cenie.

Projekt posiada ekskluzywne zagospodarowane części wspólne, dwa baseny z filtracją solną, siłownię z sauną,  pokój coworkingowy, dzięki któremu Twoje biuro jest zawsze blisko oraz klub towarzyski, w którym możesz cieszyć się towarzystwem rodzina i przyjaciele. 

Zgodnie ze współczesną europejską koncepcją Open Spaces, wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić płynność przestrzenną między salonem-jadalnią a otwartą kuchnią, z bezpośrednim dostępem do tarasu, gdzie widoki i światło będą gwiazdami Twojego środowiska mieszkalnego.

Kompleks znajduje się kilka minut od promenady i plaży, w nowej dzielnicy blisko centrum miasta Estepona. Ta uprzywilejowana lokalizacja pozwala w pełni wykorzystać niezakłócony widok na morze, góry i centrum miasta.

Ten projekt apartamentowy ma bezpośredni dostęp z drogi i znajduje się w pobliżu wszystkich potrzebnych usług, takich jak centra edukacyjne, zdrowotne, sportowe i handlowe.

Odwiedź nas bez zwłoki.

*zdjęcia odpowiadają penthouse'owi

Apartament w Estepona 3462 - zdjęcie 2Apartament w Estepona 3462 - zdjęcie 3Apartament w Estepona 3462 - zdjęcie 4Apartament w Estepona 3462 - zdjęcie 5Apartament w Estepona 3462 - zdjęcie 6
Przewiń do góry