Wyszukaj
ID ML453

Apartament w Estepona A2215

627 000 EUR
146 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Parking
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Apartament w Estepona A2215
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Estepona A2215
Apartament w Estepona A2215

Opis nieruchomości

Nowe budownictwo w Esteponie

Projekt doskonale łączy życie w naturalnym otoczeniu z komfortem bycia w niewielkiej odległości od centrum miasta. Oprócz wybrzeża rozciągającego się na długości 20 km, w mieście znajdują się świetne szkoły, sklepy i możliwości spędzania wolnego czasu, które zadowolą każdego. A Ty możesz cieszyć się przestronnymi ogrodami, basenami, siłownią oraz klubem towarzyskim, nie opuszczając osiedla.

 

Lokalizacja 

Inwestycja zlokalizowana jest w La Gaspara, w uprzywilejowanej lokalizacji, z dobrym połączeniem zarówno samochodem, kilka metrów od autostrady A7, jak i transportem publicznym oraz 60 minut od dwóch lotnisk, Malagi i Gibraltaru.

 

"Życie na szczycie"

Poczuj morską bryzę na swojej twarzy każdego dnia w zaciszu własnego wspaniałego tarasu, a w pogodne dni podziwiaj afrykańskie wybrzeże
na horyzoncie. Kontemplowanie życia z góry oznacza także cieszenie się każdą chwilą, o każdej porze i gdziekolwiek jesteś. Baseny czekają abyś mógł wziąć orzeźwiającą kąpiel, a ogrody abyś mógł cieszyć się zachodem słońca, gdy pachnące aromaty witają ciepło Śródziemnomorskie wieczorne powietrze z całym komfortem domu na miarę do Twoich szczególnych gustów i potrzeb. 

 
Wszystko czego potrzebujesz nad morzem
Inwestycja premium z tarasami i widokiem na morze, o łącznej ilości 33 apartamentów z 2, 3 i 4 sypialniami na różnych piętrach. Budynek zapewnia przyjemną estetykę i maksymalną prywatność. W skład kompleksu wchodzą apartamenty jedno i dwupoziomowe z dużymi tarasami. Niezależnie od tego, który apartament wybierzesz, wszystkie opcje posiadają:

- Bezkonkurencyjne widoki na morze
- Tarasy od 40 do 120 m²
- Komórkę lokatorską
- Co najmniej jedno miejsce parkingowe w garażu

 

Innowacyjność i elegancja

Innowacyjność i jakość odgrywają kluczowe role w tym projekcie: ogrzewanie podłogowe, wykończone i w pełni wyposażone kuchnia i łazienka, wybór opcji wystroju to tylko niektóre z wielu zalet inwestycji. Pokoje zostały i zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie i komforcie.  

Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 2Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 3Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 4Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 5Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 6Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 7Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 8Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 9Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 10Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 11Apartament w Estepona A2215 - zdjęcie 12
Przewiń do góry