Wyszukaj
ID ML319

Apartament w Casares 3398

430 000 EUR
111 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Casares 3398
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Casares 3398
Apartament w Casares 3398

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja zlokalizowana na wzgórzu, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze, Sierra Bermeja i zatokę Estepona. Obejmuje łącznie 51 apartamentów i penthouse'ów z 2 i 3 sypialniami, rozmieszczonych w 6 blokach w nowoczesnym stylu, po dziewięć jednostek w bloku od pierwszego do piątego i sześć jednostek w bloku 6.
Systemy budynków są bardzo przyjazne dla środowiska. apartamenty są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które wyznaczają standardy w zakresie oszczędności energii.
Ten projekt jest w doskonałej lokalizacji dla ludzi kochających słońce i golfa. Miejsce, w którym architektura oferuje duże otwarte przestrzenie z andaluzyjskim słońcem przez cały dzień, chłodne pokoje latem, z dużymi tarasami, aby cieszyć się słońcem, krajobrazem i codziennym życiem na świeżym powietrzu. Niesamowite widoki na morze, góry i pole golfowe Finca Cortesín.
Wszystkie apartamenty i penthouse'y mają otwartą przestrzeń, pokój dzienny - kuchnia - taras; Podobnie jak pokoje, oferują zapierające dech w piersiach widoki na zatokę Estepona i Sierra Bermeja, zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać światło, przestrzeń i łagodny klimat południowej Hiszpanii.
Fantastyczny basen dla dorosłych i drugi dla dzieci. Wszystkie baseny wykorzystują system chlorowania wody. Wszystkie mieszkania posiadają garaż i piwnicę. Projekt ten obejmie również w pełni wyposażoną siłownię oraz SPA, szatnie z prysznicami, toaletami, magazynem i wreszcie przestrzeń co-workingowa/co-livingowa.

Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 2Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 3Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 4Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 5Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 6Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 7Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 8Apartament w Casares 3398 - zdjęcie 9
Przewiń do góry