Wyszukaj
ID ML119

Apartament w Casares 3396

368 000 EUR
111 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Casares 3396
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Casares 3396
Apartament w Casares 3396

Opis nieruchomości

Ten nowy projekt zlokalizowany na wzgórzu, z którego roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na morze, Sierra Bermeja i zatokę Estepona. Mieści łącznie 51 mieszkań z 2 i 3 sypialniami oraz penthouse'ów, rozmieszczonych w 6 nowoczesnych budynkach, po dziewięć jednostek w bloku od pierwszego do piątego i sześć jednostek w bloku 6.


Systemy budynków są bardzo przyjazne dla środowiska. środowiska,  są wyposażone w najnowocześniejsze technologie w zakresie oszczędności energii.
Ten projekt jest w doskonałej lokalizacji dla osób kochających słońce i golfa. Miejsce, w którym architektura oferuje duże otwarte przestrzenie ze słońcem andaluzyjskim przez cały dzień, chłodne pokoje latem, z dużymi tarasami, aby cieszyć się słońcem, krajobrazem i codziennym życiem na świeżym powietrzu. Niesamowite widoki na morze, góry i pole golfowe Finca Cortesín.


Wszystkie apartamenty i penthousy mają otwarty plan, pokój dzienny - kuchnia - taras; podobnie jak pokoje oferują zapierające dech w piersiach widoki na zatokę Estepona i Sierra Bermeja, zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać światło, przestrzeń i łagodny klimat południowej Hiszpanii.


Fantastyczny basen dla dorosłych i drugi dla dzieci. Baseny wykorzystują system chlorowania soli. Wszystkie apartamenty posiadają garaż i piwnicę. W projekcie tym znajdzie się również w pełni wyposażona siłownia i SPA. strefa szatni z kabiną prysznicową, toalety, magazyn i docelowo przestrzeń coworkingowa/co-livingowa.

Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 2Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 3Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 4Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 5Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 6Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 7Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 8Apartament w Casares 3396 - zdjęcie 9
Przewiń do góry