Wyszukaj
ID ML467

Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026

351 000 EUR
142 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Parking
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pole golfowe w pobliżu
Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026
Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026

Opis nieruchomości

Natura i architektura łączą się w tym projekcie, inspirowanym spokojem i prywatnością indonezyjskich wysp. Zarówno jego awangardowe mieszkania, jak i kompletne obszary wspólne są rozmieszczone w celu integracji ze środowiskiem. Z roślinnością i krajobrazem w tle, ta inwestycja otwiera się na spektakularne widoki na zatokę Malagi, nie rezygnując z panoramicznego widoku otaczającego kompleks. Ta inwestycja znajduje się w bezkonkurencyjnej lokalizacji, z dala od zgiełku Costa del Sol, ale blisko wszystkiego, czego potrzebujesz. Miejsce o wielkich walorach krajobrazowych, które łączy w sobie to, co najlepsze w morzu i górach. Natura w najczystszej postaci zaledwie 20 minut od centrum Malagi, 30 minut od międzynarodowego lotniska i niecałą godzinę od Marbelli.

Wszystkie potrzebne usługi, bezpośredni dostęp do autostrady A-7 i oddalonej o 10 minut plaży. Chociaż jeśli lubisz wędrówki lub rafting, masz mniej niż godzinę rzeki Genil i parków przyrody w górach La Tejada, Alminara i Alhama; Również Los Montes de Málaga, półtorej godziny drogi od zbiornika La Viñuela, gdzie można uprawiać kajakarstwo i kąpać się w jego turkusowych wodach. A jeśli lubisz golfa, dotarcie na pole Añoreta zajmie Ci tylko 6 minut.

Aby jak najlepiej wykorzystać jego niezwykłą lokalizację, zdaliśmy się na prestiżową firmę architektoniczną w Maladze z dużym doświadczeniem i rozległą znajomością terenu. Jego podejście było tak proste, jak skuteczne; ułóż budynki w sposób liniowy na punkcie widokowym La Zenaida, gdzie budynki i ich duże tarasy wyłaniają się jako warstwy samej góry. Klif o kanciastych kształtach, u podstawy którego rozciąga się imponujący basen infinity, z którego poczucie nieważkości unosi nas ponad horyzont.

Z niekończących się tarasów tej zabudowy prosty przemijanie dnia staje się spektaklem. Z tego powodu chcieliśmy włączyć elementy zewnętrzne do każdej przestrzeni Twojego domu. I do
Aby to osiągnąć, zdecydowaliśmy się zainstalować duże okna w dużej przestrzeni, która tworzy salon z dużą otwartą kuchnią. Wystarczy je otworzyć i pozwolić bryzie i śródziemnomorskiemu słońcu być częścią twojego domu. 

 

Termin realizacji projektu : 01/12/2024

Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 2Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 3Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 4Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 5Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 6Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 7Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 8Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 9Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 10Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 11Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 12Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 13Nowoczesny Penthouse w Rincon de la Victoria A1026 - zdjęcie 14
Przewiń do góry