Wyszukaj
ID ML106

Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380

651 000 EUR
142 m2
5 pokoi
3 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Osiedle zamknięte
Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380
Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380

Opis nieruchomości

Projekt ten to zamknięty kompleks mieszkaniowy, składający się z 80 domów w zabudowie szeregowej z 3 i 4 sypialniami, o nowoczesnym, funkcjonalnym i innowacyjnym designie, który wpisuje się w jego wspaniałe środowisko naturalne.

El Chaparral znajduje się w połowie drogi między La Cala de Mijas i Fuengirola, jest to przyjazna okolica silnie związana z jednym z najpopularniejszych sportów w regionie: golfem.

Zielone płuco w sercu Costa del Sol, gdzie kontakt z naturą łączy się z jedną z najlepszych opcji gastronomicznych i rekreacyjnych w okolicy.

Pobliska plaża El Chaparral znajduje się zaledwie 5 minut od osiedla. 

Oprócz ogrodów krajobrazowych, terenów rekreacyjnych i ogólnodostępnego basenu zewnętrznego na terenie samego osiedla, można korzystać z ekskluzywnego centrum sportowo-rekreacyjnego znajdującego się na terenie osiedla, w którym znajdują się korty do padla, SPA, sala gimnastyczna itp. 

Podobnie południowo-zachodnia orientacja domów pozwoli w pełni wykorzystać naturalne światło.

Pomieszczenia wspólne zostały przemyślane i zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju, z szeroką gamą udogodnień i oferują najwyższej jakości udogodnienia.

Bardzo duże okna wpuszczają naturalne światło o każdej porze dnia; wspaniałe tarasy, na których można podziwiać najpiękniejsze zachody słońca.

Kuchnia została zaprojektowana jako nierozłączna jednostka z salonem. Cechy są godne takiego projektu: blaty kwarcowe, zintegrowane urządzenia i zintegrowane oświetlenie LED, które wnoszą wyrafinowanie i ciepło. W łazienkach wybór padł na elegancję wielkoformatowych płytek gresowych, odzwierciedlenie i gwarancję projektu. Wszystko to nie zapominając o funkcjonalności i zawsze oferując propozycję niskiego zużycia, spełniającą kryteria trwałości, praktyczności i komfortu.

Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 2Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 3Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 4Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 5Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 6Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 7Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 8Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 9Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 10Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 11Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 12Dom szeregowy w El Chaparral - Mijas 3380 - zdjęcie 13
Przewiń do góry