Wyszukaj
ID ML450

Dom szeregowy w Cancelada 3456

436 700 EUR
95 m2
4 pokoje
3 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Dom szeregowy w Cancelada 3456
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Dom szeregowy w Cancelada 3456
Dom szeregowy w Cancelada 3456

Opis nieruchomości

Kompleks mieszkaniowy składa się z ekskluzywnych domów z 2 i 3 sypialniami, rozmieszczonych na 4 piętrach, w większości dwupoziomowych, z tarasami i/lub ogrodami, a także penthouse'ów z solariami. To ekskluzywny projekt zlokalizowany w Cancelada, jednej z najlepszych dzielnic nowej Złotej Mili w Esteponie. Teren, na którym zlokalizowana jest inwestycja mieszkaniowa graniczy z zieloną strefą, dzięki czemu większość nieruchomości będzie miała wspaniały widok na Morze Śródziemne. Wszystkie domy posiadają komórkę lokatorską oraz garaż. Taras o pow. 23 m2

W kompleksie znajduje się basen, dostęp do wyposażonej siłowni wewnętrznej, boisko sportowe na świeżym powietrzu, dwa korty do gry w bule oraz ekskluzywny klub Cancelada.

Wszystkie apartamenty posiadają komórkę lokatorską i garaż, a większość z nich oferuje wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Na parterze do dyspozycji ogród i piwnica z winami, a w penthouse'ach spektakularne i przestronne tarasy, a na ostatnim piętrze solarium. Jednym z najważniejszych aspektów kompleksu jest jego układ architektoniczny i orientacja, ponieważ większość domów ma wspaniały widok na morze, nawet z parteru.

Ponadto korzystają z doskonałej izolacji termicznej i akustycznej oraz energooszczędnych systemów klimatyzacji i produkcji ciepłej wody użytkowej. W mieszkaniach krany wyposażone są w ograniczniki przepływu, które pozwalają kontrolować zużycie wody.

Nowoczesna architektura i idealne materiały, aby były wydajne i przyjazne dla środowiska, co wyjaśnia, dlaczego uzyskał podwójne A pod względem energetycznym.

W Domu Klubowym znajduje się sauna i spa, a także w pełni wyposażona prywatna siłownia, kryte pomieszczenia socjalne oraz kawiarnia z dużym tarasem, na którym można organizować prywatne imprezy i spotykać się z innymi mieszkańcami kompleksu.

Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 2Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 3Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 4Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 5Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 6Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 7Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 8Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 9Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 10Dom szeregowy w Cancelada 3456 - zdjęcie 11
Przewiń do góry