Wyszukaj
ID ML332

Apartament w Torre de la Horadada 6645

219 000 EUR
70 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Parking
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Torre de la Horadada 6645
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Torre de la Horadada 6645
Apartament w Torre de la Horadada 6645

Opis nieruchomości

Przyjemny apartament na parterze z 2 sypialniami i 2 łazienkami, wyposażoną kuchnią w stylu amerykańskim oraz pięknym salonem wychodzącym na ładny taras o powierzchni 14 m². 

Wyposażenie bardzo kompletne z preinstalacją klimatyzacji, szafami wnękowymi, podłogami, wyposażonymi łazienkami i kuchnią.

Miejsce parkingowe w ogrodzie.

Mieszkanie jest częścią ogrodzonego kompleksu z ogrodami, placem zabaw i 2 basenami komunalnymi.

Znajduje się w idealnej lokalizacji, w odległości spaceru od plaży "El Mojon" i wszystkich udogodnień. Okolica jest bardzo przyjemna z restauracjami, barami, a także w pobliżu uroczej przystani Torre de la Horadada.

Torre de la Horadada, pozycja obowiązkowa na rynku nieruchomości na  południu Costa Blanca , należy do gminy Pilar de la Horadada, w pobliżu regionu Murcia. Miejscowość wzięła swoją nazwę od słynnej strażnicy , godła miasta położonego nad morzem.

Plaże Torre de la Horadada słyną z piękna, drobnego piasku i krystalicznie czystej wody. Obszar ten jest jedną z najpiękniejszych plaż na Costa Blanca ,  referencyjną i uznaną na poziomie europejskim. Możemy wymienić "Playa del Puerto", "Playa de las Villas" czy "Playa de la Higuericas". Marina posiada wszystkie udogodnienia, restauracje , bary i sklepy , oferując lokalną rozrywkę w wymarzonej scenerii.

Apartament w Torre de la Horadada 6645 - zdjęcie 2Apartament w Torre de la Horadada 6645 - zdjęcie 3Apartament w Torre de la Horadada 6645 - zdjęcie 4Apartament w Torre de la Horadada 6645 - zdjęcie 5Apartament w Torre de la Horadada 6645 - zdjęcie 6Apartament w Torre de la Horadada 6645 - zdjęcie 7
Przewiń do góry