Wyszukaj
ID ML371

Apartament w San Miguel de Salinas 6579

205 000 EUR
101 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Parking
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w San Miguel de Salinas 6579
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w San Miguel de Salinas 6579
Apartament w San Miguel de Salinas 6579

Opis nieruchomości

Nowo wybudowane apartamenty w prywatnym kompleksie z pięknie zagospodarowanymi częściami wspólnymi, basenami i ogrodami.

Ten niesamowity kompleks jest częścią klubu golfowego znajdującego się w San Miguel de Salinas, w niewielkiej odległości od plaży Torrevieja i Mil Palmeras.

Oferują one możliwość posiadania parteru z tarasem i ogrodem lub mieszkania na pierwszym piętrze z tarasem i dużym solarium.

Nieruchomość jest bardzo przestronna i posiada salon-jadalnię z kuchnią w stylu amerykańskim, dwie dwuosobowe sypialnie i dwie łazienki, oraz taras z wyjściem na duże solarium dla lokali na najwyższym piętrze.

W centrum kompleksu znajduje się supermarket, restauracje i bary, a także sklepy i kort do gry w padla.

Położony w niewielkiej odległości od autostrady, otoczony drzewami pomarańczowymi i cytrynowymi, kompleks ten oferuje apartamenty, które zachwycą golfistów.

Apartament w San Miguel de Salinas 6579 - zdjęcie 2Apartament w San Miguel de Salinas 6579 - zdjęcie 3Apartament w San Miguel de Salinas 6579 - zdjęcie 4Apartament w San Miguel de Salinas 6579 - zdjęcie 5Apartament w San Miguel de Salinas 6579 - zdjęcie 6
Przewiń do góry