Wyszukaj
ID ML311

Apartament w Mijas 2420

332 600 EUR
88 m2
4 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Apartament w Mijas 2420
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Mijas 2420
Apartament w Mijas 2420

Opis nieruchomości

Ta nowa urbanizacja prezentuje połączenie współczesnej architektury z silnymi śródziemnomorskiemi wpływami. 

Posiada dobrze wykorzystane części wspólne oferujące wszelkie wygody uprzyjemniejące pobyt, otoczone wspaniałymi tropikalnymi ogrodami.
Znajdziemy dwa baseny, jeden kryty i jeden odkryty, Spa z sauną i łaźnią turecką oraz siłownię.
Opisywany tu apartament z trzema sypialniami i dwiema łazienkami jest duży i bardzo jasny.
W ofercie osiedla możemy również znaleźć różne lokale, takie jak penthouse lub parter z trzema lub czterema sypialniami. Niektóre apartamenty oferują spektakularne i panoramiczne widoki na morze.

Inwestycja zlokalizowana w pobliżu kilku pól golfowych dzięki czemu można cieszyć się spokojną atmosferą.
Lotnisko w Maladze oddalone jest o mniej niż 30 minut.

La Cala de Mijas i Mijas Costa to miejscowości położone na wschód od Marbelli , zaledwie 30 minut od Malagi, idealne dla osób chcących kupić mieszkanie w Hiszpanii blisko lotniska.

Wąskie uliczki , ładne balkony i ogrody kwiatowe, autentyczność , andaluzyjski klimat... wszystko to składa się na przyciągnięcie turystów, zarówno okazjonalnych, jak i stałych. Ta nadmorska miejscowość zachowała swoją autentyczność, pomimo niedawnego rozwoju hiszpańskiego rynku nieruchomości , łącząc miejscami wygląd uroczych, typowych białych wiosek z nowoczesną infrastrukturą , która w ostatnich latach przyciągnęła wielu inwestorów w nieruchomości w Hiszpanii.  

Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 2Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 3Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 4Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 5Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 6Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 7Apartament w Mijas 2420 - zdjęcie 8
Przewiń do góry