Wyszukaj
ID ML463

Aparthotel, Manilva, A104

297 000 EUR
78 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pole golfowe w pobliżu
Aparthotel, Manilva, A104
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Aparthotel, Manilva, A104
Aparthotel, Manilva, A104

Opis nieruchomości

Kompleks wypoczynkowy w La Duquesa to nowa forma inwestycji w nieruchomości w segmencie luksusowym w ramach koncepcji apartamentów turystycznych.
Dzięki swojej uprzywilejowanej lokalizacji, w obrębie całego La Duquesa Golf, pozwala zaoferować właścicielom świetną preferencyjną ofertę usług. Obszar turystyczny o dużej atrakcyjności, również ze względu na fantastyczny klimat, co roku przyciągający turystów i klientów z całego świata przez 365 dni w roku. Kompleks Gran Duquesa Resort, położony w San Luis de Sabinillas, 200 metrów od plaży, przystani i w otoczeniu La Duquesa Golf. Obok Sotogrande i Estepony, 35 km od lotniska w Gibraltarze, 90 km od lotniska w Maladze i z doskonałą komunikacją autostradą A-7.

Kompleks znajduje się w sąsiedztwie Pola golfowego La Duquesa, w San Luis de Sabinillas, Manilva, w środku spektakularnego krajobrazu na Costa del Sol. Został zaprojektowany przez Roberta Trenta Jonesa i składa się z 18 dołków które dadzą ci możliwość gry w golfa w słońcu z bryzą Morza Śródziemnego. Dla pozostałych członków rodziny przewidziane są inne atrakcje jak: spa, baseny, łatwy dostęp d plaży i gstronomii w Porcie la Duquesa.
Korzyści dla właścicieli: bezpośredni dostęp z kompleksu do La Duquesa Golf,  unikalny dostęp do  'Grand Duchess' w Club House. 100 bezpłatnych opłat za gręgier na polu golfowym przez 3 pierwsze lata.

Gwarantowany zwrot z inwestycji na poziomie 5% rocznie przez pierwsze 3 lat.

Możliwość zbycia nieruchomości w dowolnym momencie

15 darmowych dni na orzystanie z kompleksu dla właścicieli lub osób przez nich wskazanych

Przewidywany termin realizacji Q1 2025

Aparthotel, Manilva, A104 - zdjęcie 2Aparthotel, Manilva, A104 - zdjęcie 3Aparthotel, Manilva, A104 - zdjęcie 4Aparthotel, Manilva, A104 - zdjęcie 5Aparthotel, Manilva, A104 - zdjęcie 6Aparthotel, Manilva, A104 - zdjęcie 7
Przewiń do góry