Wyszukaj
ID ML482

Apartament w Manilva A094

295 000 EUR
125 m2
4 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Manilva A094
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Manilva A094
Apartament w Manilva A094

Opis nieruchomości

Ten innowacyjny projekt nieruchomościowy składa się z 60 lokali oferujących mieszkania z 2 i 3 sypialniami, wszystkie wyposażone w garaż i komórkę lokatorską w piwnicy. Bloki rozmieszczone są na parterze i dwóch piętrach i poddaszu, co zapewnia różnorodność typów mieszkań dostosowanych do Twoich potrzeb.

Lokalizacja jest idealna, z uprzywilejowanym połączeniem z głównymi drogami, które ułatwiają poruszanie się wzdłuż Costa del Sol i Campo de Gibraltar. Ponadto jesteś otoczony pełnym środowiskiem rozrywkowym, z przystanią La Duquesa w bezpośrednim sąsiedztwie, restauracją, w której możesz skosztować lokalnej i międzynarodowej gastronomii, ponieważ jest to miejsce spotkań turystyki międzynarodowej oraz prestiżowe pole golfowe w pierwszej linii, które zachwyci miłośników tego sportu. Każdy dom wyróżnia się przestronnymi tarasami, zapewniającymi przestrzeń na świeżym powietrzu, idealną do relaksu i zabawy, idealną do relaksu i cieszenia się panoramicznym widokiem na pole golfowe, które zapewnią Ci dobre samopoczucie.

Części wspólne projektu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i luksus, z zagospodarowanymi terenami, które pozwolą na kontakt z naturą, basenem z plażą relaksacyjną z leżakami, plażą relaksacyjną z leżakami i gastrotecą, która stanie się idealnym miejsce do spotkań towarzyskich i cieszenia się wyjątkowymi chwilami. do spotkań towarzyskich i cieszenia się wyjątkowymi chwilami. To miejsce, w którym komfort i jakość życia łączą się, tworząc wyjątkową atmosferę.

Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 2Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 3Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 4Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 5Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 6Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 7Apartament w Manilva A094 - zdjęcie 8
Przewiń do góry