Wyszukaj
ID ML172

Apartament w Estepona 3328

422 000 EUR
90 m2
3 pokoje
2 łazienki
Balkon
Garaż
Basen
Klimatyzacja
Winda
Osiedle zamknięte
Pole golfowe w pobliżu
Apartament w Estepona 3328
  1. Costa Delux
  2. Oferty
  3. Apartament w Estepona 3328
Apartament w Estepona 3328

Opis nieruchomości

Ten wspaniały i nowy projekt położony w zachodniej części Estepony składa hołd morzu i cieszy się jego cudownymi widokami.

Ekskluzywny obiekt obejmuje 84 luksusowe nieruchomości z 2, 3 i 4 sypialniami z przestronnymi wnętrzami, dużymi tarasami, spektakularnymi widokami, częściami wspólnymi, basenami dla dorosłych, dzieci, salą gimnastyczną i klubem towarzyskim.

Wszystkie nieruchomości sprzedawane są zw pełni wyposażoną kuchnią z wyspą centralną, ogrzewaniem podłogowym w całej nieruchomości, miejscem parkingowym oraz piwnicą!

Zamieszkaj w tym wyjątkowym otoczeniu, kilka metrów od plaży i otoczony naturalnymi walorami przyrody. Ciesz się w pełni każdym pomieszczeniem w swoim domu, aby poczuć pełne połączenie z otoczeniem, komfortem i jakością wnętrz.

Niebo i morze, niezrównane widoki do podziwiania na co dzień zachody słońca, awangardowa architektura i pokoje zaprojektowane dla dobrego samopoczucia.

Wszystko to, nie zapominając o spokoju jego lokalizacji, śródziemnomorskim klimacie z łagodnymi temperaturami, kojących zachodów słońca i doskonałym połączeniu ze wszystkimi rodzajami usług.

W otoczeniu osiedla oraz dzięki szybkiemu i łatwemu dojazdowi do A-7 będziesz bardzo blisko innych ciekawych miejsc. Jak Marbella, jedno z najbardziej urokliwych miasteczek na Costa del Sol, ze świetną ofertą gastronomiczną, rozrywkową, kulturalną i handlową. Zaledwie kilka minut od ekskluzywnej lokalizacji Sotogrande, gdzie znajduje się jedno z najbardziej znanych na świecie pól golfowych, „Valderama”, a nawet „Finca Cortesin” w Casares Costa…

5 minut samochodem od centrum Estepony, gdzie znajdziesz również szeroki wybór możliwości spędzania wolnego czasu, gastronomię, port morski i wiele opcji sportowych, w tym prestiżową szkołę polo i miejsca do gry w tenisa i zajęcia żeglarskie.

50 minut od lotniska w Maladze.

Apartament w Estepona 3328 - zdjęcie 2Apartament w Estepona 3328 - zdjęcie 3Apartament w Estepona 3328 - zdjęcie 4Apartament w Estepona 3328 - zdjęcie 5Apartament w Estepona 3328 - zdjęcie 6Apartament w Estepona 3328 - zdjęcie 7
Przewiń do góry